Noslēdzies radošais konkurss - izdomā saukli uzņēmumam "Jēkabpils ūdens"

     Sagaidot SIA “Jēkabpils ūdens” 40 gadu jubileju, oktobrī sadarbībā ar Jēkabpils Galveno bibliotēku, tika izsludināts radošs konkurss - izdomā saukli uzņēmumam “Jēkabpils ūdens”.
     Pateicamies visiem dalībniekiem, kas piedalījās izsludinātajā konkursā, to kopsummā bija 13 un vienam dalībniekam bija pat 7 saukļi. Apkopojot bibliotēkas darbinieku un SIA “Jēkabpils ūdens” darbinieku vērtējumu, SIA “Jēkabpils ūdens” piešķīra 4 balvas, nenosakot pirmo un pēdējo vietu. 29.oktobrī Jēkabpils Galvenās bibliotēkas telpās norisinājās svinīgs pasākums, kurā pārsteiguma balvas skanīgāko saukļu iesūtītājiem un radošākajiem kolektīviem pasniedza SIA “Jēkabpils ūdens” valdes loceklis Mihails Aleksejevs.
     Divas balvas par radošumu un pat video sveicienu saņēma Jēkabpils 3.vidusskolas 5c klases un 2a klases kolektīvi ar audzinātājām. Bet skanīgāko saukļu iesūtītāji bija Jānis Rubīns ar saukli
          "Lai Daugaviņas abos krastos,
          Ikkatrā krānā ūdens rastos!
          Lai slāpju nav un visi tīri,
          Jums gādā  "J-pils ūdens" vīri!”
un Māris Jaudzems ar saukli "Bez svaiga malka ne mirkli nedzīvojiet, ar Jēkabpils ūdeni līgumu noslēdziet!"
     Pēc balvu pasniegšanas varēja noklausīties interesantu lekciju par ūdeni, kuru ļoti atraktīvi un radoši pasniedza Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Būvniecības inženierzinātņu fakultātes Siltuma, gāzes un ūdens tehnoloģijas institūta Ūdens inženierijas tehnoloģijas katedras docents, Ūdens pētniecības zinātniskās laboratorijas pētnieks Sandis Dejus.
     Paldies arī Jēkabpils Galvenās bibliotēkas darbiniecēm par veiksmīgu sadarbību!