No 21. oktobra SIA “Jēkabpils ūdens” klientus klātienē apkalpos tikai “zaļajā režīmā”

Ņemot vērā, ka no 11. oktobra Latvijā uz trim mēnešiem izsludināta ārkārtējā situācija, lai apstādinātu Covid-19 infekcijas izplatības ātrumu, SIA “Jēkabpils ūdens” organizēs klientu plūsmas apkalpošanu klātienē zaļajā režīmā.

Katru otrdienu SIA “Jēkabpils ūdens” klientus apkalpos “zaļajā rezīmā” jeb drošajā vidē, tas nozīmē, ka klientiem, apmeklējot klientu apkalpošanas daļu ( Jaunā iela 60) līdzi jābūt personu apliecinošam dokumentam (pasei vai ID kartei) un derīgam sadarbspējīgam vakcinācijas sertifikātam.

Lai apmeklētu SIA “Jēkabpils ūdens” klientu apkalpošanas daļu, vizīte obligāti ir jāpiesaka iepriekš, zvanot uz tālruni 65232340. Pārējās darba dienās klienti tiks apkalpoti attālināti.

Atgādinām, ka klienti katru darba dienu var sazināties ar klientu daļu arī attālināti zvanot vai rakstot:

•    Dažādi jautājumi t. 65232340 vai mob.t.29286891

•    rakstot savus jautājumus uz e-pastu:

rasma.tisevska@jekabpilsudens.lv

rita.kapaca@jekabpilsudens.lv 

sarmite.cielava@jekabpilsudens.lv

•    Pieteikt ūdens skaitītāja maiņu t. 22322313

• Pieteikt asenizācijas pakalpojumu t.29992375 vai dksjekabpils@gmail.com.

SIA “Jēkabpils ūdens” laboratorija, kas atrodas Daugavsalas ielā 3, Jēkabpilī katru otrdienu un trešdienu klientus apkalpos “zaļajā režīmā” jeb drošajā vidē. Pirms laboratorijas apmeklējuma, lūdzam klientus pieteikt vizīti pa tālruni: 25594846.

Atgādinām! Apmeklējot klientu apkalpošana centrus klātienē, jāievēro valstī noteiktie piesardzības pasākumi – jāvelk sejas maska, jāietur 2 metru distance, jādezinficē rokas. Ja ir elpceļu saslimšanas pazīmes, ir noteikta pašizolācija vai mājas karantīna – klientu centrus apmeklēt nedrīkst.

 

SIA “Jēkabpils ūdens” administrācija